Regulamin sklepu

 1. Kwiaciarnia „Honoratka” jako kwiatkihonoratki.pl prowadzi sprzedaż bukietów i kompozycji kwiatowych przez Internet. Zamówienia przyjmowane są poprzez Internet, telefonicznie oraz bezpośrednio w pracowni „Honoratka”, która mieści się pod adresem: ul. Wronia 7, 05-091 Ząbki oraz Warszawa Wola ul. Wolska 174 róg Świętego Jacka.
 2. Dostawa kwiatów odbywa się kurierem, a opłata uzależniona jest od adresu dostawy oraz rodzaju produktu.

DOSTAWA:

Ząbki – dostawa darmowa wszystkich produktów.

Warszawa – dostawa w cenie 50zł, oprócz wieńca.

Warszawa – wieniec w cenie 70zł z wniesieniem.

Okolice Warszawy, województwo mazowieckie 70zł +3zł km.

Punkt odbioru osobistego, po wcześniejszym zamówieniu produktu:

Ząbki ul. Wronia 7 05-091 poniedziałek – piątek godziny 7-20

Warszawa Wola ul. Wolska 174 róg Świętego Jacka. Codziennie 7-18

 1. Opisy i zdjęcia przedstawione na stronie są własnością Kwiaciarni „Honoratka”. Kopiowanie i wykorzystywanie komercyjne bez pisemnej zgody Kwiaciarni „Honoratka” jest zabronione.
 2. Wszystkie ceny prezentowane w serwisie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i obowiązują w momencie składania zamówienia.
 3. Kwiaciarnia „Honoratka” zapewnia doręczenie kwiatów w 24 godziny od momentu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na terenie województwa Mazowieckiego: Ząbek, Zielonki, Kobyłki, Marek, dzielnic Warszawy (Warszawa Targówek, Warszawa Rembertów, Warszawy Zacisze, Warszawa Bródno). Zamówienia do lokalizacji poza wymienionymi powyżej realizujemy po akceptacji zamówienia i przekazaniu kosztów transportu.
 4. Kwiaciarnia „Honoratka” jest zamknięta w dniu 25, 26 grudnia oraz 1 stycznia i w tym dniu nie realizuje usługi dostawy zamówionych produktów.
 5. Kwiaciarnia „Honoratka” gwarantuje świeżość dostarczonych kwiatów w dniu doręczenia. Przyjęcie dostarczanego produktu oznacza jego akceptację.
 6. Kwiaciarnia „Honoratka” zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w zamówieniu polegających na zastąpieniu kwiatów oraz dodatków sezonowych innymi dostępnymi kwiatami z założeniem utrzymania kompozycji bukietu najbardziej odpowiadającego pierwowzorowi jak i cenie.
 7. Kwiaciarnia „Honoratka” zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zamówionego bukietu lub w przypadku, gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest wynikiem pomyłki lub działania osób trzecich. Kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 14 dni roboczych.
 8. Kwiaciarnia „Honoratka” nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy lub nie zastania osoby odbierającej w ciągu 1h.
 9. Wszelkie reklamacje powinny być składane osobiście w siedzibie firmy „Honoratka” Ząbki ul. Wronia 7 05-091 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@kwiatkihonoratki.pl, w maksymalnym terminie 3 dni od otrzymania przesyłki. Kwiaciarnia „Honoratka” ma 7 dni na rozpatrzenie reklamacji.
 10. Złożenie zamówienia potwierdza akceptację niniejszego regulaminu.
 11. Klient ma prawo zrezygnować z zakupu wybranego produktu do momentu przekazania przez Kwiaciarnię „Honoratka” zakupionego produktu kurierowi celem dostarczenia pod wskazany adres.
 12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego. Wszelkie spory związane z regulaminem, będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla miejsca prowadzenia działalności Kwiaciarnia „Honoratka”
 13. Kwiaciarnia „Honoratka” umożliwia swoim klientom dokonania płatności za zakupiony towar poprzez przelew elektroniczny za pośrednictwem systemu płatności Przelewy 24.
 14. W przypadku braku możliwości dokonania zapłaty za pośrednictwem systemu płatności Przelewy24 klient może dokonać tradycyjnego przelewu. Po wykonaniu przelewu prosimy o przesłanie scanu na adres sklep@kwiatkihonoratki.pl. Po sprawdzeniu dokonania płatności zlecenie zostanie zrealizowane. Dane konta poniżej.

Dane firmy:

„Honoratka” Maria Hermanowicz

 Ul. Wronia 7 05-091 Ząbki

NIP: 1250543363

Dane do przelewów tradycyjnych:

Bank Millenium

97116022020000000092616210