Kwiaty na pogrzeb Warszawa

kwiaty na pogrzeb warszawa

Nikt z Nas nie lubi pogrzebów. Jednak, gdy zachodzi taka konieczność, żegnamy bliską nam osobę z należytym szacunkiem i zgodnie z obrzędem. Zależnie od tego kogo żegnamy podczas tego wydarzenia, należy odpowiednio dobrać bukiet czy wiązankę pożegnalną. Ze swojej strony oferujemy także profesjonalną pomoc klientom, w doborze odpowiednich kwiatów. Jeśli szukasz odpowiednich kwiatów na pogrzeb w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z Naszą działalnością.

Jakie kwiaty na pogrzeb wybrać?

Zazwyczaj ostateczny wygląd wiązanki pogrzebowej, zależny jest od stopnia zażyłości, z osobą którą żegnamy. Istnieje kilka utartych szlaków, które skutecznie mogą nam podpowiedzieć, którą drogą iść. Biały kolor kwiatów, często wybieramy na pogrzeb osoby młodej. Czerwone np. róże składamy na grobie osoby bardzo bliskiej.

Istotne przy wyborze odpowiednich kwiatów na pogrzeb jest także wielkość wiązanki. Duże wieńce, przygotowywane na sztywnej konstrukcji zazwyczaj zamawiają członkowie rodziny, osoby zmarłej. Mniejsze wiązanki to zazwyczaj znajomi i sąsiedzi. Dużym powodzeniem cieszą się też kwiaty na pogrzeb o wyrazie symbolicznym. Pojedyncza, samotna róża często wyraża więcej niż niejeden bukiet.

Zamawiając u nas kwiaty, możecie być pewni o świetnej jakości roślin. Dzięki temu żywe kwiaty prezentują się pięknie przez długi czas. Nasza kwiaciarnia przyjmuje zamówienia na kwiaty pogrzebowe, od klientów na terenie całej Warszawy.

Co może znaleźć się w bukiecie pogrzebowym

Nasza kwiaciarnia to zgrany zespół florystów, którzy profesjonalnie skomponują każdy rodzaj bukietu na pogrzeb. Doradzimy użycie odpowiednich kwiatów, ich ilość, a także kolor. Z tego typu zamówieniami mamy styczność już od wielu lat. Podpowiemy co powinno znaleźć się w tego typu bukiecie. Chryzantemy, hortensje, a może mieczyki. To doskonałe propozycje na nie jeden pogrzeb, jeśli żegnamy osobę starszą. Dla młodszej, zazwyczaj proponujemy Lilie czy Kalii, ale także róże czy goździki. Ostateczny wygląd wieńca czy wiązanki zawsze dostosowywany jest do przekazu jaki chcemy nim wyrazić.

Dość często przy wyborze kwiatów na pogrzeb, klienci sugerują się typem kwiatów, jakie osoba żegnana lubiła. W takich przypadkach często w bukiecie pogrzebowym znajdują się kwiaty, które odbiegają od standardów. To często piękne słoneczniki czy ogromne bukiety różowych róż.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza kwiaciarnia realizuje także indywidualne i specjalne zamówienia.

Kwiaty na pogrzeb i na każdą okazję. Obsługujemy klientów z Warszawy i okolic.